Firma GastroProdukt poszukuje
Grafika komputerowego

Miejsce pracy: Olkusz

Opis stanowiska:

  • przygotowanie materiałów do druku plakatów, ulotek, wizytówek, katalogów
  • przygotowywanie grafik na stronę www, social media
  • przygotowywanie grafik dedykowanych na potrzeby kampanii reklamowych (Google Ads, FB Ads, mailing)
  • przygotowanie koncepcji, projektów stron internetowych firmy
  • udział w rozbudowie identyfikacji wizualnej firmy

Wymagania:

  • dobra znajomość branży i pasja związana z projektowaniem graficznym
  • doświadczenie w tworzeniu kreacji promocyjnych, grafik wizerunkowych oraz materiałów do druku
  • wiedza i umiejętności z zakresu projektowania witryn internetowych
  • znajomość podstaw UX
  • biegła znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign, znajomość dodatkowych programów będzie dużym plusem)
  • portfolio
  • wysokie poczucie estetyki, kreatywność, zdolności interpersonalne

Mile widziane:

  • znajomość HTML i CSS

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 10 lutego 2022 r.