Atuty Szkoły

Tak prezentują się nasze wnętrza

Szkoła przygotowuje do pracy w czterech specjalnościach

Grafika 3D

Wizualizacje i animacje 3D opanowały świat gier, filmów, architektury, sztuki, internetu. Grafik 3D uczestniczy w kreowaniu rzeczywistości.
Czy to nie Twoje fascynacje?

Web design

Jeśli czegoś nie ma w internecie, nie istnieje. Podstawą internetowego życia jest mobilna, dobrze wypozycjonowana www. Web grafika, WordPress, HTML, CSS, UX – Startuj!

Poligrafia DTP

Wydrukować można wszystko na wszystkim, ale tylko wtedy, kiedy perfekcyjnie pod względem typograficznym i technicznym przygotujesz pliki – TEGO WŁAŚNIE UCZYMY!

Grafika reklamowa

Pojedyncza reklama to przeszłość, prawie każdy potrafi ją zrobić. Teraźniejszość należy do kampanii reklamowych. A przyszłość? – Odkryj z nami swoją kreatywność!

Referencje Szkoły

Opinii o Publishing School można zasięgnąć w:

Film: "Laboratorium grafiki 3D i animacji 2015"

Autor: Anastasiia Plytka, Patrycja Trela, Joanna Olesiak, Joanna Senk – absolwentki 2015

Film: "Emiter"

Autor: Marta Czech – absolwentka 2018/19 (ćwiczenie zaliczeniowe)