Benefit Systems S.A. poszukuje
Junior UX Designera

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • projektowanie i prototypowanie interfejsów użytkownika, tworzenie interakcji, projektowanie nowych funkcjonalności dla narzędzi w ekosystemie MyBenefit, w tym dla platformy e-commerce
  • aktywne uczestnictwo w całym procesie projektowym, począwszy od etapu badań, analizy, aż po finalne wdrożenie
  • bliska współpraca z innymi projektantami, grafikami, product managerami, analitykami biznesowymi i developerami na każdym etapie delivery
  • branie udziału w badaniach jakościowych i ilościowych
  • przygotowywanie materiałów graficznych

Wymagania:

  • min 1 rok doświadczenia jako UX/UI Designer
  • umiejętność samodzielnego projektowania wireframów, interfejsów użytkownika i prototypowania w Figmie
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych, desktopowych oraz responsywnych stron internetowych, potwierdzone ciekawym portfolio
  • bardzo dobra znajomość Figmy
  • umiejętności w zakresie projektowania graficznego – pakiet Adobe
  • znajomość zasad projektowania zorientowanego na użytkownika
  • doświadczenie w pracy z innymi designerami, product managerami/ownerami i zespołami developerskimi

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w modelu hybrydowym
  • pakiet dodatkowych benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 28 czerwca 2024 r.