Firma Timago International Group Sp. z o.o poszukuje
grafika/graficzki

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ulotek reklamowych zgodnie z wytycznymi
  • praca nad katalogami produktowymi i innymi materiałami opracowywanymi przez Zleceniodawcę
  • przygotowywanie prezentacji
  • przygotowywanie do druku
  • tworzenie grafik
  • projektowanie grafik pod stoiska targowe
  • dbanie o spójność wizerunku marki
  • współpraca z fotografami, działem marketingu i e-commerce

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wysoko rozwinięte umiejętności lingwistyczne
  • dobra znajomość Adobe Ilustrator i innych programów graficznych w tym Photoshop i InDesign
  • dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • pasja do narzędzi AI i nowych technologii optymalizujących pracę grafika
  • znajomość podstawowych zagadnień drukarskich

Firma proponuje:

  • umowę B2B
  • pracę zdalną
  • długofalową współpracę
  • udział w ciekawych projektach
  • praca w międzynarodowym środowisku (+30 krajów)

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 15 czerwca 2024 r.