Firma TERMO-FOL Sp. z o.o. poszukuje
Grafika

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie i aktualizacja projektów opakowań, katalogów produktów, cenników, prezentacji oraz innych materiałów marketingowych do druku
  • weryfikacja ofert oraz zlecanie druku przygotowanych materiałów
  • fotografowanie produktów (packshoty) i retusz zdjęć na potrzeby druku i internetu
  • tworzenie prezentacji na potrzeby szkoleniowe, handlowe
  • tworzenie i obróbka prostych video produktowych
  • tworzenie krótkich form video pod kątem mediów społecznościowych
  • przygotowanie grafik na potrzeby kampanii digitalowych (www, social media, newslettery)

Wymagania:

  • znajomość Adobe Photoshop, Corel (mile widziana znajomość Illustrator, In Design)
  • dobrze rozwinięte kompetencje miękkie: komunikatywność, elastyczność oraz dynamika w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, pomysłowość oraz otwartość na nowe rozwiązania
  • znajomość najnowszych narzędzi, technik i trendów projektowania graficznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość oprogramowania 3D do modelowania i animacji będzie dodatkowym atutem

  • zatrudnienie na umowę o pracę, zlecenie lub współpracę B2B
  • elastyczne godziny pracy, prace w nowoczesnym biurowcu w dogodnej lokalizacji
  • szkolenie produktowe
  • dofinansowanie do karty multisport, prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 21 lipca 2023 r.