Firma Reca Polska Sp. z o.o. poszukuje
Specjalisty ds. e-commerce i marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy
  • zarządzanie sprzedażą i jej rozwój na platformie online (E-Shop)
  • wprowadzanie, tworzenie i aktualizacja ofert sprzedaży na platformie online
  • dbanie o atrakcyjną prezentację produktów, przygotowywanie nieskomplikowanych grafik reklamowych, zdjęć, banerów itp.
  • planowanie, prowadzenie i analiza kampanii marketingowych oraz działań promocyjnych na platformie online
  • techniczny rozwój platformy w koordynacji z centralą w Austrii
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami np. grafikami, agencjami reklamowymi
  • współpraca z działami wewnątrz firmy przede wszystkim z działem sprzedaży

Wymagania:

  • co najmniej roczny lub 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku, w szczególności w marketingu B2B
  • komunikatywny j. angielski i/lub niemiecki – będziesz współpracować z teamem w naszej centrali w Austrii
  • znajomość programów graficznych: Canva, Indesign, pakiet Adobe
  • kreatywność i chęć aktywnego współtworzenia strategii komunikacji marki
  • zainteresowanie digital marketingiem – znajomość aktualności i trendów w branży technologii internetowych będzie Twoim atutem
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność współpracy w zespole
  • zdolności analityczne
  • znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel

Mile widziane:

  • podstawowe umiejętności graficzne
  • znajomość SAP, Magento
  • znajomość Google Analytics

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego najbliższej rodziny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport
  • naukę zagadnień produktowych w branży narzędziowej
  • udział w ciekawych projektach produktowych

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 5 lutego 2024 r.