Firma QubicGames S.A. poszukuje
Grafika 2D – Generalisty

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie banerów reklamowych
  • projektowanie grafik na social media
  • tworzenie okładek i screenów do gier
  • montaż wideo – trailery, gameplaye
  • analiza UI/UX i mockupy UI gier
  • przygotowanie materiałów marketingowych do sklepów (Nintendo, Steam, Appstore)

Wymagania:

  • znajomość programów do grafiki rastrowej (np. Photoshop, Krita)
  • znajomość programów do grafiki wektorowej i DTP (np. Illustrator, InDesign, Inkscape)
  • elastyczność w dopasowaniu stylu graficznego
  • znajomość języka angielskiego
  • zamiłowanie do gier wideo
  • wszechstronność, skrupulatność, umiejętność samoorganizacji pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość programów do animacji / edycji wideo (After Effects, Premiere Pro, Davinci Resolve, Filmora)
  • znajomość narzędzi do generowania grafiki z wykorzystaniem AI (np. MidJourney, Stable Diffusion)

Firma proponuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pracę nad wieloma ciekawymi projektami na różne platformy
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i pełnym pasji zespole

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 1 września 2023 r.