POLSKA PRESS Sp. z o.o. poszukuje
Specjalisty ds. content marketingu

Miejsce pracy: Kraków lub zdalnie

Opis stanowiska:

  • budowanie ofert i strategii działań dla reklamodawców całej grupy w obrębie produktów contentowych
  • tworzenie contentplanów do realizowanych kampanii
  • koordynowanie procesu powstawania treści
  • rozliczanie pracy autorów
  • optymalizowanie treści pod SEO oraz ich korekta
  • tworzenie komunikacji do wielokanałowej promocji treści
  • analiza treści na naszych serwisach oraz w innych zakątkach internetu
  • wsparcie zespołu e-commerce w procesie przygotowania contentplanów i koordynacji powstania treści
  • kreowanie dobrych praktyk w tworzeniu kampanii content marketingowych w organizacji
  • analiza skuteczności podejmowanych działań i prowadzonych kampanii

Wymagania:

  • wiedza z zakresu mierzenia efektów marketingowych
  • kreatywne podejście do realizowanych zadań, które jest poparte argumentami
  • podstawy SEO i obsługi dowolnego CMS’a
  • wiara w to, że content marketing to nie copywritting
  • “pióro” nie tylko lekkie, ale empatyczne i z polotem
  • umiejętność pracy pod zdrową presją czasu na wielu zleceniach jednocześnie
  • umiejętność tworzenia contentu oraz dostosowywania go do odpowiednich potrzeb użytkownika
  • doświadczenie w tworzeniu lub planowaniu treści pod kątem e-commerce
  • wewnętrzna potrzeba ciągłego rozwoju
  • umiejętność budowania trwałych relacji z partnerami biznesowymi, komunikatywność, zdolności negocjacyjne i umiejętność budowania trwałych i korzystnych relacji z innymi profesjonalistami

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne świadczenia w ramach ZFŚS
  • możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna)
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 8 września 2023 r.