Firma OKNO-POL Sp. z o.o. poszukuje
Specjalisty ds. Marketingu/Grafik

Miejsce pracy: Mników (pow. krakowski)

Opis stanowiska:

  • opieka techniczna nad stroną internetową
  • współtworzenie i realizacja projektów graficznych
  • opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych i ich dystrybucją
  • udział w tworzeniu projektów promujących markę

Wymagania:

  • znajomość CMS WordPress (Elementor + Yoast SEO)
  • obsługa programów graficznych z pakietu Adobe lub innych
  • kreatywność i pomysłowość
  • doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • łatwość w pisaniu tekstów – „lekkie pióro”
  • znajomość dowolnego języka obcego na poziomie min. B2
  • znajomość zagadnień DTP, doświadczenie we współpracy z drukarniami
  • biegłość w Social Mediach i narzędziach z nimi związanych (Meta Ads Manager, Meta Business Suite, Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę
  • udział w szkoleniach rozwijających umiejętności na stanowisku
  • dofinansowanie Benefit System oraz do prywatnej opieki medycznej
  • dużą swobodę w podejmowaniu decyzji
  • pracę w młodym zespole z kreatywnymi ludźmi pełnymi pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 8 września 2023 r.