Odrabiamy.pl poszukuje osoby na stanowisko
Video Editor

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • edycja i montaż materiałów wideo zgodnie z określonymi wytycznymi
  • tworzenie atrakcyjnych animacji na podstawie dostarczonych scenariuszy
  • zapewnienie wysokiej jakości wizualnej prezentacji materiałów edukacyjnych
  • współpraca z zespołem kreatywnym i nauczycielami w celu zrozumienia wymagań projektu

Wymagania:

  • +2 lat doświadczenia na stanowisku edytora wideo/animatora 2D
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia procesu postprodukcji
  • biegła znajomość Adobe Premiere Pro, After Effect, Photoshop
  • umiejętność pracy na scenariuszach i briefach
  • poczucie estetyki oraz znajomość obecnych standardów i trendów videoedytorskich
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość Adobe Illustrator, Photoshop

Firma proponuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej (po zakończeniu okresu próbnego 2-3 dni w tygodniu)
  • pracę w dynamicznym zespole w środowisku wspierającym rozwój zawodowy
  • budżet szkoleniowy
  • opieka medyczna, karta Multisport, kursy językowe
  • możliwość udziału w projektach edukacyjnych o znaczeniu społecznym

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 5 grudnia 2023 r.