Firma Nabthat Inc. poszukuje
UI/UX Graphic Designera

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska:

  • tworzenie grafik na potrzeby stron internetowych, aplikacji mobilnych i mediów społecznościowych
  • projektowanie grafik do druku, ulotek, plakatów i banerów
  • tworzenie ciekawych i angażujących prezentacji sprzedażowych i biznesowych
  • zachowanie spójności UI/UX we wszystkich tworzonych grafikach
  • tworzenie atrakcyjnych wizualizacji produktów, które skutecznie prezentują naszą ofertę
  • ustalanie priorytetów w oparciu o ilość pracy, która może obejmować jednocześnie kilka projektów
  • organizowanie, katalogowanie i archiwizowanie materiałów graficznych
  • praca samodzielna i współpraca z zespołem w celu dotrzymywania terminów

Wymagania:

  • biegłe posługiwanie się standardowymi w branży narzędziami do projektowania, takimi jak Sketch, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop. Na plus: Adobe XD, Figma lub podobne
  • minimum 2 lata doświadczenia w przygotowywaniu grafik i projektowaniu stron internetowych
  • dobre wyczucie typografii i estetyki
  • twórczy sposób myślenia i umiejętności skutecznej komunikacji
  • doświadczenie w zakresie realizacji projektów i umiejętność zachowania spójności projektu
  • umiejętność przygotowywania plików dla stron internetowych i programistów front endu
  • kreatywność i dbałość o detale
  • znajomość najnowszych trendów i rozwiązań graficznych oraz umiejętność wprowadzania ich w życie
  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • atrakcyjne zarobki (w zależności od umiejętności i doświadczenia)
  • elastyczne godziny pracy (w granicach zdrowego rozsądku)
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w trybie zdalnym
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, międzynarodowym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 1 września 2023 r.