MODIVO S.A. poszukuje
Design System Designera

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska:

  • współpraca pomiędzy product designerami, deweloperami i product ownerami przy wdrażaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu Design Systemu
  • wsparcie designerów w utrzymywaniu spójności nowych projektów z Design Systemem
  • przygotowanie dokumentacji oraz biblioteki komponentów Design Systemu
  • tworzenie spójnego i jednolitego zbioru wytycznych UX oraz UI dla zespołów produktowych
  • budowanie komponentów począwszy od przepływu interakcji, przez animację, aż po zgodność z wymogami dostępności
  • planowanie, koordynowanie i monitorowanie wdrażania nowych komponentów Design Systemu
  • rozwijanie procesów automatyzujących tworzenie i zarządzanie Design Systemem
  • przygotowywanie i mierzenie metryk oceniających wpływ Design Systemu na cele firmy oraz komunikowanie wartości
  • szkolenie w obszarze tworzenia i wykorzystywania komponentów Design Systemu w Figmie

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze projektowania UX/UI, w tym 2 lata pracy przy tworzeniu i wdrażaniu Design Systemu
  • wiedza na temat projektowania aplikacji webowych i natywnych Android i iOS
  • portfolio potwierdzające doświadczenie w pracy nad Design Systemami
  • umiejętność dawania i przyjmowania konstruktywnej krytyki projektu
  • biegła znajomość programu Figma (wariant Organization i niższe), pakietu Adobe
  • znajomość oprogramowania do zarządzania projektami (JIRA) oraz systemów wspierających zarządzanie Design Systemami (Zeroheigh)
  • doświadczenie we współpracy z zespołami deweloperskimi, analitykami, product owner`ami oraz klientem wewnętrznym
  • umiejętności graficzne: rysowanie ilustracji, tworzenie systemów ikon, animacji
  • znajomość standardów dostępności WCAG
  • umiejętność analitycznego myślenia i argumentowania podjętych decyzji projektowych
  • chęć stałego doskonalenie swojej wiedzy w obszarze projektowania Design Systemów w tym wykorzystywania narzędzi AI

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i wynagrodzenia
  • rabaty na produkty dostępne w eobuwie.pl, MODIVO oraz CCC
  • prywatną opiekę medyczną „Lux Med”
  • pakiet sportowy „Multisport”
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 27 czerwca 2024 r.