Firma KAZAR Group Sp. z o.o. poszukuje Junior Creative Designera

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie projektów graficznych na potrzeby kampanii performance marketingowych związanych z produktami marki Kazar
  • projektowanie grafik na media społecznościowe oraz inne platformy reklamowe
  • współpraca z zespołem marketingowym w celu optymalizacji wizualnej kampanii reklamowych
  • uczestniczenie w burzach mózgów i rozwijanie kreatywnych pomysłów na social media i kampanie reklamowe
  • dostosowywanie projektów graficznych do różnych formatów i kanałów dystrybucji
  • monitorowanie efektywności kampanii i wprowadzanie niezbędnych korekt graficznych
  • wykorzystywanie narzędzi AI do automatyzacji i optymalizacji procesów projektowych

Wymagania:

  • znajomość programów Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • kreatywność, zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • doświadczenie w projektowaniu na potrzeby mediów społecznościowych i kampanii reklamowych
  • znajomość zagadnień związanych z AI (sztuczna inteligencja) i umiejętność wykorzystania tych narzędzi w projektowaniu graficznym
  • portfolio prac do wglądu

Firma proponuje:

  • umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego i nauki od doświadczonych projektantów
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie, program Kafeteryjny, dodatkowe świadczenia socjalne
  • zniżki na produkty marki Kazar

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 21 czerwca 2024 r.