Firma ITTI Sp. z o.o. poszukuje
UX/UI Designera

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska:

  • tworzenie makiet interfejsów graficznych oraz projektowanie intuicyjnych ścieżek użytkownika aplikacji mobilnych i webowych
  • codzienna współpraca z zespołem scrumowym (w tym współtworzenie User Stories)
  • audyty UX/UI aplikacji webowych i mobilnych
  • odkrywanie wymagań na interfejs graficzny wraz z użytkownikiem końcowym
  • wsparcie w zakresie projektowania graficznego ulotek, plakatów oraz identyfikacji wizualnej firmy

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień z zakresu UX/UI
  • znajomość komponentów wybranych UI Kits (np. MUI, Semantic UI)
  • umiejętność tworzenia makiet interfejsów użytkownika na podstawie istniejących wymagań
  • znajomość Figmy (lub podobnych narzędzi np. Adobe XD, Sketch)
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie (poziom B2)

Firma proponuje:

  • zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • znaczny wpływ na kształtowanie własnych zadań
  • ciągły rozwój i poznawanie ciekawych zagadnień
  • dedykowany budżet szkoleniowy na rozwój kompetencji, kursy, szkolenia i książki
  • karta Multisport, porady u psychologa i prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 24 maja 2023 r.