Grupa Helion SA poszukuje
Graphic designera

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • projektowanie oraz przygotowywanie materiałów promocyjnych do druku
  • projektowanie materiałów promocyjnych obejmujących różne kanały komunikacji (SM, newslettery, landing page, www)
  • samodzielność w tworzeniu kreacji graficznej dla danej marki lub też pojedynczego produktu obejmującej zarówno działania online, jak i druk
  • współpraca z działem IT, PR oraz EC dotycząca wdrażania kreatywnych rozwiązań w celu wypromowania produktów na rynku

Wymagania:

  • znajomość grafiki wektorowej i rastrowej
  • znajomość obecnych trendów w projektowaniu graficznym
  • kreatywność połączona z wyczuciem estetyki
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • zaangażowanie w realizację zleconych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy
  • terminowe realizowanie powierzonych zadań
  • samodzielne rozwiązywanie bieżących problemów
  • znajomość obsługi programów graficznych Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wiodącej pozycji rynkowej
  • długofalową i stabilną współpracę
  • dużą samodzielność działań
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 21 czerwca 2024 r.