Firma Greenpoint S.A. poszukuje
Grafika komputerowego

Miejsce pracy: kraków

Opis stanowiska:

  • projektowanie materiałów na stronę internetową oraz do mediów społecznościowych (banery, pop-upy, ikony)
  • przygotowywanie newsletterów
  • projektowanie elementów reklamy zewnętrznej (bilbordy, banery, plakaty itp.)
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych POS (katalogów, ulotek)
  • skład DTP i przygotowanie do druku
  • współpraca z drukarniami oraz agencjami reklamowymi

Wymagania:

  • sprawna obsługa programów graficznych (Indesign, Photoshop, Illustrator)
  • znajomość html i css umożliwiająca swobodne przygotowanie mailingu
  • kreatywność, poczucie estetyki, zaangażowanie
  • dokładność oraz terminowość
  • doświadczenie w grafice reklamowej

Mile widziane:

  • wykształcenie artystyczne oraz doświadczenie w pracy dla branży Fashion

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • możliwość wzbogacenia portfolio o ciekawe projekty
  • pracę dla znanej, prężnie rozwijającej się marki odzieżowej

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 1 września 2023 r.