Firma Edelweiss E. Stankiewicz, A. Kluzek Sp. J poszukuje
2D Designera

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • współpraca z działem account’ów i Creative Lead’em przy analizie briefu klienta
  • projektowanie materiałów POS oraz materiałów standardowych np. pudełka, wizualizacje katalogów itd.
  • tworzenie materiałów na wiele różnych nośników i wielu kanałów komunikacji – ATL, BTL, digital
  • praca zarówno na key visual otrzymanym od klienta, jak i tworzenie własnych rozwiązań i rekomendacji
  • tworzenie materiałów dla bardzo wymagających marek
  • umiejętność przygotowywania prac do druku (DTP) mile widziana

Wymagania:

  • właściwe odczytywanie i kreatywne interpretowanie briefów
  • biegła znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, Indesign)
  • dobra organizacja własnej pracy, dokładność i dbałość o każdy szczegół
  • umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu
  • kreatywność i zaangażowanie w realizowane projekty
  • poprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • ciekawe portfolio

Firma proponuje:

  • stałą współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • stabilne wynagrodzenie w zależności od umiejętności
  • realizację projektów dla znanych marek, takich jak: CocaCola, Decathlon, Royal Canin sp. z o.o., Bakalland itd.
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wsparcie zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 7 lutego 2024 r.