Drukarnia Gutenberg poszukuje pracownika

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów przychodzących osobiście do firmy
  • obsługa kserokopiarki
  • obsługa plotera i skanera wielkoformatowego
  • przygotowywanie plików do druku i druk laserowy
  • obsługa plotera tnącego
  • prace introligatorskie: bindowanie, laminowanie, oprawa drutowa, klejona itp.
  • pomoc przy realizacji innych zamówień (w miarę możliwości)
  • w miarę chęci i umiejętności prowadzenie firmowych social mediów

Wymagania:

  • wcześniejsze doświadczenie w poligrafii nie jest wymagane, drukarnia nauczy obsługi maszyn od podstaw
  • umiejętność obsługi komputera
  • podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office oraz programów Adobe Photoshop i Adobe Illustrator
  • otwartość, odpowiedzialność, komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole

Drukarnia proponuje:

  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • forma umowy do uzgodnienia (praca na etat, umowa zlecenie itp.)
  • początkowe wynagrodzenie 4300 zł brutto/m-c, wraz ze wzrostem umiejętności i samodzielności w realizacji zamówień wynagrodzenie będzie wzrastać (pierwsza podwyżka zazwyczaj po ok. 3 miesiącach pracy)

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 20 czerwca 2024 r.