Firma De Care poszukuje
Junior Graphic Designera

Miejsce pracy: Pieńków (woj. mazowieckie)

Opis stanowiska:

  • projektowanie i zmiany opakowań produktowych
  • projektowanie KV reklamowych dla akcji promocyjnych
  • tworzenie grafik na potrzeby WWW i Social Media
  • projektowanie i skład materiałów reklamowych: ulotek, katalogów, materiałów POS itp.
  • współpraca z innymi działami firmy
  • projektowanie materiałów wewnętrznych firmy: prezentacji, elementów identyfikacji itp.
  • organizowanie, katalogowanie i archiwizowanie materiałów graficznych

Wymagania:

  •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość najnowszych trendów i stylów w grafice produktowej i reklamowej
  • znajomość programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • podstawowa znajomość zagadnień DTP i druku
  • umiejętność samodzielnej pracy i dbałość o szczegóły
  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację z dostawcami spoza Polski

Mile widziane:

  • znajomość montażu treści video i/lub animacji
  • znajomość fotografii studyjnej i obróbki zdjęć
  • znajomość programów z pakietu Adobe: Premiere, After Effects, Lightroom
  • znajomość podstaw grafiki 3D, tworzenia modeli, mock-upów itp.

Firma proponuje:

  • pracę na umowę o pracę w godzinach 8:00 – 16:00
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet sportowy
  • program rabatowy na produkty naszych marek
  • piątkowy Home Office

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 29 sierpnia 2024 r.