CCPORTER Sp. z o.o. poszukuje Grafika

Miejsce pracy: zdalnie

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i przygotowywanie materiałów marketingowych do druku (reklamy prasowe, ulotki, etykiety produktów, opakowania)
  • przygotowywanie layoutów stron internetowych, landing page (www/mobile)
  • projektowanie bannerów reklamowych
  • tworzenie profesjonalnych prezentacji w programie PowerPoint
  • tworzenie logotypów
  • przygotowywanie fotomontaży

Wymagania:

  • min. 6 miesięcy doświadczenia przy tworzeniu materiałów do druku
  • min. 6 miesięcy doświadczenia przy tworzeniu layoutów stron www
  • znajomość programów: Photoshop, Illustrator, InDesign
  • portfolio
  • doskonała znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Power Point
  • motywacja do rozwoju i nauki oraz szukania niestandardowych rozwiązań
  • kreatywność, zmysł estetyczny
  • dbałość o detale
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Firma proponuje:

  • pracę w pełni zdalną, na umowę zlecenie lub kontrakt B2B
  • pracę w zgranym zespole
  • współpracę przy ciekawych projektach marketingowych
  • możliwość rozwoju dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych technologii
  • współpracę z organizacją gwarantującą work-life balance, elastyczne godziny pracy oraz jasne zasady współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 12 stycznia 2023 r.