BNP Paribas Bank Polska S.A. poszukuje
UX Designera / UX Researchera

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • opracowywanie koncepcji UX dla nowych funkcjonalności
  • projektowanie interfejsów aplikacji webowych i mobilnych z niezbędną dokumentacją
  • opracowywanie i prowadzenie testów użyteczności z użytkownikami
  • rozwijanie i optymalizowanie istniejących rozwiązań
  • gromadzenie wiedzy na temat najlepszych praktyk w branży
  • wypracowywanie optymalnych rozwiązań łączących cele użytkownika z celami biznesowymi
  • rozwijanie i utrzymywanie biblioteki komponentów, design systemu
  • współpraca z jednostkami wewnętrznymi banku i pozyskiwanie wymagań

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze UX
  • umiejętność projektowania interfejsów użytkownika (poparte portfolio)
  • doświadczenie w prowadzeniu badań UX (w szczególności testów użyteczności i IDI)
  • dobra znajomość Figmy
  • umiejętność współpracy z wieloma interesariuszami i gromadzenie wymagań biznesowych
  • komunikacja w sposób otwarty, spójny i przyjazny
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2/C1)

Mile widziane:

  • wiedza z obszarów dostępności cyfrowej i prostego języka
  • doświadczenie w pracy przy projektach zarządzanych zwinnie (Scrum)
  • znajomość Jira, Confluence

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość pracy hybrydowej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie kursów, szkoleń oraz nauki języków
  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 28 czerwca 2024 r.