Artefakt Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje
Copywritera SEO (treści na strony)

Miejsce pracy: woj. małopolskie (zdalnie)

Zakres obowiązków:

  • pisanie treści wspierających pozycjonowanie: teksty SEO o strukturze dopasowanej do wymogów wyszukiwarek i nasycane słowami kluczowymi, ze śródtytułami, linkami itp.
  • przygotowanie opisów kategorii i produktów: krótkie teksty dla sklepów internetowych w atrakcyjny sposób zachęcające do zakupu, zoptymalizowane pod kątem wytycznych SEO
  • pisanie wpisów blogowych: cykliczne publikacje na blogach klientów, odpowiadające na najpopularniejsze zapytania internautów i zawierające treści poradnikowe
  • przygotowanie publikacji sponsorowanych: artykuły służące do budowania wizerunku klienta ukazujące się w mediach internetowych

Wymagania:

  • umiejętność tworzenia tekstów poprawnych pod względem językowym
  • umiejętność kreatywnego podejścia do każdego tematu, zachowując odpowiedni poziom merytoryczny przygotowywanych treści
  • terminowość i dobra organizacja swojej pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu treści SEO, wpisów blogowych lub innych tekstów marketingowych
  • wykształcenie: filologia polska lub inna, dziennikarstwo, marketing

Firma proponuje:

  • umowę o dzieło lub B2B
  • pracę zdalną
  • wsparcie Specjalistów w czasie okresu próbnego i feedback do przygotowywanych treści
  • materiały szkoleniowe przygotowywane przez naszych Specjalistów Content Marketingu i Copywritingu
  • możliwość tworzenia treści wspierających SEO zarówno dla rozwijających się sklepów internetowych, jak i ogólnopolskich marek
  • dostęp do jasnych, szczegółowych wytycznych do realizowanych treści
  • wsparcie na każdym etapie tworzenia treści
  • możliwość rozwoju w zakresie marketingu internetowego

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 11 stycznia 2023 r.