Firma SEVROLL – SYSTEM Sp. z o.o. poszukuje
Grafika komputerowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • projektowanie wzorców graficznych
  • bieżące przygotowywanie materiałów promocyjnych (plakaty, ulotki, broszury, banery)
  • kreatywne projektowanie innych materiałów marketingowych (katalogi, wzorniki, instrukcje, etykiety)
  • cyfrowa obróbka materiałów graficznych w tym aktualizacja i wprowadzanie zmian w istniejących projektach
  • przygotowywanie materiałów graficznych do druku, techniczna weryfikacja plików
  • wykonywanie zdjęć produktowych
  • retusz grafik, fotomontaże
  • opracowywanie nowoczesnych i przyciągających wzrok prezentacji dla różnych celów biznesowych
  • kreacja i wdrażanie nowych pomysłów oraz rozwijanie strategii komunikacji firmy
  • dystrybucja materiałów promocyjno-reklamowych
  • współpraca z zespołem marketingowym w celu opracowywania strategii wizualnej
  • ścisła i bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • śledzenie trendów wśród konkurencji i światowych marek

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu graficznym oraz tworzeniu prezentacji i materiałów marketingowych
  • zaawansowana znajomość narzędzi graficznych pakietu Adobe (InDesign, Photoshop) oraz Corel Draw
  • praktyczna znajomość zasad DTP oraz technik druku (z wyszczególnieniem druku cyfrowego i offsetowego)
  • umiejętność korzystania z komercyjnych banków zdjęć
  • silnie rozwinięty zmysł estetyczny, dbałość o detale, kreatywność i twórcze podejście do pracy
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość na sugestie i wskazówki zespołu, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  •  umiejętność samodzielnej organizacji i sumiennej pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • znajomość trendów w dziedzinie projektowania graficznego i marketingu

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży techniczne

Firma proponuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet ubezpieczeń i ochrony zdrowia

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 11 września 2024 r.