Firma Quickpack Polska poszukuje
Grafika komputerowego

Miejsce pracy: Jędrzejów

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie prezentacji produktowych, prezentacji firmowych, handlowych, marketingowych, etc.
  • projektowanie graficzne na różnych polach eksploatacji: online oraz DTP
  • modyfikowanie dotychczasowych projektów
  • przygotowywanie i tworzenie materiałów: promocyjnych, marketingowych i wspierających sprzedaż
  • współpraca z klientami w zakresie przygotowania opakowań dla marek własnych i brandu viGO!
  • współpraca z działem marketingu, category management i sprzedaży, Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów i zamówień (agencje reklamowe, drukarnie itp.)

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gruntowna znajomość programów Adobe Ilustrator, InDesign, Photoshop
  • znajomość pakietu Office
  • marketingowe podejście do tworzenia contentu z nastawieniem sprzedażowym na różne platformy
  • kreatywność i samodzielność w projektowaniu
  • dbałość o wysoką jakość tworzonych produktów graficznych
  • wysokie poczucie estetyki i dbałość o spójność wizerunkową tworzonych materiałów
  • terminowość i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność przygotowania projektów do wydruku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • chęć nauki, rozwijania swoich umiejętności i dzielenia się swoją wiedzą

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu opakowań
  • znajomość języka niemieckiego

Firma proponuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 17 maja 2024 r.