Firma LAUDA AUDIO Adamowicz Sp. j. poszukuje
Junior Graphic Designera

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • tworzenie grafik na potrzeby stron internetowych, newsletterów i kampanii reklamowych, mediów społecznościowych
  • współpraca z zespołem marketingowym w celu opracowywania koncepcji wizualnych do poszczególnych kampanii
  • projektowanie różnorodnych materiałów marketingowych (m.in. layouty reklam, bannery, katalogi, ulotki, newslettery oraz grafiki digital)
  • opracowywanie i aktualizacja prezentacji firmowych (PowerPoint)
  • tworzenie kreatywnych mailingów
  • dbanie o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów graficznych

Wymagania:

  • dobra znajomość programów z pakietu Adobe CC: Photoshop, Illustrator
  • umiejętność obsługi PowerPoint, w tym tworzenia szablonów prezentacji
  • podstawowa wiedza z zakresu projektowania stron internetowych oraz mailingów
  • kreatywność i znajomość najnowszych trendów w projektowaniu graficznym
  • proaktywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma proponuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 29 sierpnia 2024 r.