Firma InterKadra Sp. z o.o. poszukuje
Grafika – Specjalisty / Specjalistki ds. marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • utrzymanie spójności wizualnej firmy
  • projektowanie grafik (np. na SM, newslettery, roll-upy, ulotki, katalogi itp)
  • wsparcie koncepcyjne i copywriterskie w tworzeniu contentu marketingowego
  • współtworzenie kampanii marketingowych, postowanie na SM
  • zarządzanie treściami stron internetowych przy pomocy systemu CMS (WordPress)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość oprogramowań graficznych Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • podstawowa znajomość systemu WordPress
  • umiejętność pracy z brand bookiem
  • kreatywność, poczucie estetyki oraz nowoczesne podejście w projektowaniu graficznym
  • umiejętność tworzenia angażujących treści
  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego – warunek konieczny

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę w ramach B2B
  • możliwość pracy hybrydowej
  • elastyczne godziny pracy
  • dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie zajęć sportowych

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 11 września 2024 r.