Nie zdałem matury

Nie zdałeś matury? – Wykorzystaj ten rok na zdobycie atrakcyjnych kwalifikacji. Studiujesz? – Połącz studia z nauką grafiki, da się. Nie masz pracy? – Dlaczego? Pracodawcy poszukują grafików.  Twoje dotychczasowe zajęcie jest nudne i nisko płatne? – Grafika daje szanse. Skończyłeś szkołę, ale nie masz pomysłu na siebie? – Wirtualny świat zaprasza.

Wykorzystaj swoje weekendy praktycznie i intensywnie w towarzystwie profesjonalnych grafików. Wystarczy rok w naszej szkole od października do lipca, aby skutecznie aplikować do wymarzonej pracy. Z nami uzyskasz kompetencje i zbudujesz własne, atrakcyjne portfolio.

Zaplanuj swoją przyszłość w przestrzeni 2D lub 3D. To świat designu, grafiki, reklamy, internetu. Chcesz być niezależny, zostań grafikiem. Masz szansę zdecydować: co będziesz robić, co cię najbardziej fascynuje, czy wolisz pracować w zespole, czy samodzielnie, w firmie, czy przy domowym biurku..