Publishing School w Krakowie

Blog Publishing School

Jak oceniają nas Absolwenci?

Publikuje: Publishing School • 06 | 8 | 2019

Miesiąc temu rozdaniem dyplomów zakończyliśmy rok 2018/19. Podczas tego sympatycznego spotkania poprosiliśmy tegorocznych Absolwentów 5 kierunków o wypełnienie ankiet ewaluacyjnych. Pytania dotyczyły nauki w "Publishing School". Chcielibyśmy się z Wami podzielić opiniami dotyczącymi organizacji nauki w Szkole. Aż 74% osób oceniło, że...

poziom organizacji nauki w "Publishing School" jest wysoki, 23% oceniło go jako powyżej średniego, a tylko 3% stwierdziło, że poziom nauczania jest średni.

Z ankiet wiemy, że Absolwenci docenili m.in.: przeprowadzenie wszystkich przewidzianych harmonogramem zajęć, dobrze ułożony program nauczania, nastawienie Szkoły na potrzeby uczniów, odpowiednio przygotowany sprzęt komputerowy, sprawny kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty z Dyrektorem i sekretariatem Szkoły, świetnie przygotowaną do zajęć kadrę nauczycielską, szczegółowo i ciekawie prowadzone zajęcia, dużą pomoc Pani Dyrektor K.N.-Wawszczak oraz pozostałych osób prowadzących zajęcia. 

Bardzo nam miło słyszeć tak pozytywne opinie. Cieszymy się, że ogrom pracy i zaangażowania wszystkich osób uczestniczących w organizacji i prowadzeniu zajęć został doceniony przez osoby uczące się w naszej Szkole. Pięknie dziękujemy naszym Absolwentom rocznika 2018/19 i życzymy Wam wielu sukcesów!

 

W Publishing School
uczymy zawodów, które umożliwiają pracę. – Przygotowujemy do niej praktycznie!

Stawiamy na komputery i warsztaty, wykłady są passe!

W sposobie nauczania kładziemy mocny akcent na wprowadzenie do zawodu tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Popatrz w przyszłość i zrealizuj marzenia o dobrej pracy! 

Tagi