Agencja reklamowa Fabryka Magika poszukuje Grafika komputerowego do współpracy

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie wizualizacji
  • tworzenie projektów graficznych
  • przygotowanie do druku (DTP)

Wymagania:

  • znajomość programów CorelDraw oraz Photoshop
  • posiadanie własnego komputera
  • terminowość, komunikatywność i elastyczność
  • nastawienie na realizację zadań

Firma proponuje:

  • współpraca w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę zdalną
  • wymiar współpracy do ustalenia, w zależności od ilości zamówień
  • cykl szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku
  • wsparcie innych członków zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na rekrutacja@fabrykamagika.pl

Prosimy o dopisanie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Firma skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 18 maja 2020 r.