Firma Archman Sp. z o. o. poszukuje stażysty na stanowisko
Specjalista ds. marketingu (praktyka + płatny staż)

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • współtworzenie treści marketingowych i eksperckich
  • współadministrowanie profilem firmowym w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn)
  • tłumaczenia treści na język angielski, współpraca z biurem tłumaczeń w zakresie przygotowania materiałów w innych językach
  • pomoc przy montażu filmików instruktażowych
  • współadministrowanie stroną firmową, w tym pisanie artykułów według wytycznych SEO

Wymagania:

  • dobra znajomość języka polskiego (min. C1) oraz języka angielskiego (min. C1) w mowie i piśmie
  • swoboda w pisaniu tekstów
  • biegła znajomość komputera, w tym pakietu MS Office
  • umiejętności analityczne i wyciągania wniosków
  • odpowiedzialność i terminowość

  • 2-4 tygodnie nieodpłatnej praktyki (80 godzin), a po jej zakończeniu odpłatny (18.50/godzina) staż w wymiarze 80-100 godzin/miesięcznie przez min. 3 miesiące
  • możliwość zatrudnienia po stażu oraz uzyskania referencji
  • pracę w zespole młodych ludzi, którzy rozwijają polskie produkty wysokich technologii
  • elastyczny czas pracy (godziny rozpoczęcia pracy 8-10, pełna/częściowo praca zdalna)
  • atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Krakowa (5 min. Galeria Krakowska, Dworzec Główny, Planty Krakowskie): mieścimy się przy Westerplatte 1
  • możliwość poznania podstawy SEO i nauki koordynowania działania w tym obszarze
  • możliwość poznania podstawy płatnych form promocji w Internecie (Google Ads, LinkedIn Ads) i nauka koordynowania działania w tym obszarze
  • kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft
  • możliwość rozwoju w firmie – szukamy osoby, które chcą się związać z naszą firmą na dłuższy okres

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 21 stycznia 2022 r.