Zamek Królewski na Wawelu  poszukuje Specjalisty ds. grafiki i wydawnictw

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie spójnych materiałów, spełniających określone wymagania komunikacyjne
  • projektowanie, skład oraz przygotowanie do druku publikacji książkowych wraz z koncepcją edytorską i opracowaniem formy zewnętrznej
  • obróbka graficzna materiału ilustracyjnego
  • projektowanie graficzne materiałów edukacyjnych dla różnych grup wiekowych
  • projektowanie i skład materiałów reklamowych, plakatów, broszur, folderów związanych z wystawami i działalnością Zamku Królewskiego na Wawelu
  • tworzenie grafik i materiałów na potrzeby strony internetowej oraz mediów społecznościowych (www, landing pages, banners, social media)
  • archiwizowanie dokumentów, plików

Wymagania:

  • sprawna obsługa programów graficznych Adobe CC (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • zmysł artystyczny
  • kreatywność
  • udokumentowane doświadczenie w pracy grafika (portfolio)
  • wiedza z zakresu marketingu, reklamy oraz psychologii umożliwiająca zaprojektowanie różnorodnych materiałów reklamowych lub wizerunkowych oraz publikacji książkowych wraz technicznym przygotowaniem do druku lub publikacji w Internecie/multimediach
  • umiejętność pracy z briefem oraz adaptowania materiałów na różne nośniki
  • wiedza dotycząca wymagań technicznych druku
  • obsługa programu do grafiki trójwymiarowej PREZI
  • płynne poruszanie się w środowisku MS Office
  • wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe (profil artystyczny)

PORTFOLIO obejmujące projekty graficzne kandydata (m.in.: projekty okładek publikacji książkowych, layout publikacji książkowej, katalogu, projekty plakatów, projekty dot. identyfikacji wizualnej, druków informacyjnych lub reklamowych, projekty stron internetowych lub innych publikacji multimedialnych) prosimy przesyłać w formie 10-stronicowego, opisanego imieniem i nazwiskiem pliku do wydruku w formacie A4. Materiały przekraczające wskazaną objętość nie będą uwzględniane, ocenie podlega również umiejętność selekcji w prezentacji własnego dorobku artystycznego.

Firma proponuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku)
  • ciekawą pracę w niezwykłym miejscu
  • otwartość na Twoje pomysły, pracę pełną możliwości i wyzwań zawodowych
  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych
  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • przyjazną atmosferę w środowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 22 czerwca 2020 r.