Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego poszukuje Redaktora lub Redaktorki

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska:

  • sprawdzanie oraz korekta gotowych treści i artykułów
  • redagowanie treści i artykułów na zadany temat
  • edycja, korekta i przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • pisanie artykułów i redagowanie bloga
  • tworzenie treści do serwisów internetowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office, szczególnie Word
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziane)
  • podstawowe umiejętności w zakresie grafiki komputerowej (mile widziane)
  • kreatywność i nieprzeciętna pomysłowość
  • zaangażowanie w wykonywaniu zadań
  • umiejętność szukania, analizowania i przetwarzania dużej ilości danych
  • dobra organizacja pracy, solidność i terminowość
    – umiejętność pracy pod presją czasu

Firma proponuje:

  • pracę zdalną
  • umowę o dzieło
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • po okresie próbnym: kartę sportową, pakiet medyczny Luxmed, bogaty pakiet na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 21 maja 2020 r.