Wydawnictwo Kobiece poszukuje grafika (praca zdalna)

Miejsce pracy: Praca zdalna lub stacjonarnie w Białymstoku

Opis stanowiska:

  • przygotowanie projektów okładek książek
  • przygotowanie grafik związanych z promocją książek (banery na social media, reklamy prasowe i inne projekty graficzne zgodnie z aktualnymi potrzebami

Wymagania:

  • znajomość Photoshop, Illustrator i InDesign
  • znajomość zasad przygotowania plików do druku
  • umiejętność samodzielnego zarządzania swoją pracą, pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole

Wydawnictwo proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat lub współpracę w ramach B2B
  • możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w biurze w Białymstoku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, które będzie wzrastać
  • ubezpieczenie grupowe i dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • pracę wśród książek, w wydawnictwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i portfolio (mile widziane projekty okładek lub ich próby) na praca@illuminatio.pl
W tytule zgłoszenia proszę wpisać: Grafik Wydawnictwa Kobiecego/2020

Wydawnictwo prosi o zamieszczenie klauzuli:
1. Składający/a oświadczenie wyraża zgodę przedsiębiorcy: Wydawnictwo Kobiece z siedzibą w Białymstoku, NIP: 542-258-30-38,
REGON: 052007243, na przetwarzanie jego danych osobowych, w tym wizerunku, podanych przez składającego oświadczenie.
2. Zakres wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych obejmuje: przetwarzanie i profilowanie, w rozumieniu par. 4 pkt 2
i par. 4 pkt 4 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
3. Składający Oświadczenie wyraża powyższą zgodę jako niezbędną do wzięcia udziału w procesie rekrutacji prowadzonym
przez przedsiębiorcę wskazanego w pkt. 1.

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 18 grudnia 2020 r.