Wydawnictwo Insignis Media poszukuje
Grafika / Graficzki

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • tworzenie polskich wersji okładek książek na podstawie plików z zagranicznych wydań
  • tworzenie projektów okładek
  • skład i łamanie książek
  • tworzenie grafik dotyczących książek na potrzeby social media
  • tworzenie promocyjnych materiałów video dotyczących książek (rolki, story) na potrzeby social media
  • tworzenie kreatywnych kreacji reklamowych

Wymagania:

  • wyczucie estetyczne i artystyczne
  • bardzo dobra znajomość programu Adobe InDesign
  • znajomość programu Adobe Photoshop
  • znajomość zasad pisowni i typografii
  • kreatywność
  • umiejętność wykonywania grafik dopasowanych do kontekstu danej książki
  • umiejętność szybkiego tworzenia grafik reklamowych
  • lekkość w posługiwaniu się językiem polskim i biegła znajomość reguł składni, interpunkcji i ortografii
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • znajomość programu do obróbki video

Mile widziane:

  • umiejętność konwersji książki drukowanej do ebooka

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość realizacji ciekawych projektów marketingowych i wydawniczych
  • realny wpływ na tworzenie i realizację strategii działań promocyjnych Wydawnictwa
  • dużą samodzielność
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 2 lutego 2024 r.