Wydawnictwo Draco poszukuje Pracownika administracyjno-biurowego

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa biura (maile, telefony, korespondencja)
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą, zapewnienie płynnego obiegu informacji w Firmie
  • udział w usprawnianiu procesów wewnętrznych
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka obcego (mile widziana znajomość niemieckiego)
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • znajomość pakietu Adobe mile widziana
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • gotowości do wyjazdów służbowych, szkolenia się i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • wysoka motywacja, bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność współpracy w zespole
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko pracy
  • współpracę z doświadczonym i aktywnym zespołem
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez www.

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 28 maja 2020 r.