Firma Walstead Central Europe poszukuje pracownika introligatorni do obsługi maszyn

Miejsce pracy: Kraków, ul. Obrońców Modlina 11

Opis stanowiska:

  • samodzielna obsługa wybranych modułów maszyny (ustawianie parametrów pracy urządzeń, bieżąca kontrola ich działania w trakcie pracy maszyny)
  • techniczne działania pomocnicze na maszynie oraz prace konserwujące, regulacja i wymiana elementów technicznych, kontrola systemów sterowania (czujniki, podajniki)
  • bieżąca kontrola jakości wyrobu

Wymagania:

  • sprawność manualna, predyspozycje techniczno-mechaniczne
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność współpracy zespołowej

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie początkowe w wysokości ok. 3400 brutto/mc
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • przyjazną, partnerską atmosferę współpracy
  • ubezpieczenie na życie i NNW
  • prywatną opiekę medyczną
  • karte multisport
  • dofinansowanie do kursów językowych
  • dofinansowania do posiłków
  • wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 12 maja 2020 r.