Visual Promotion S.C. poszukuje Grafika DTP

Miejsce pracy: Kraków, ul. Fredry 2

Opis stanowiska:

  • sprawdzanie i przygotowanie nadesłanych przez Klientów plików do druku, frezowania itp.
  • projektowanie i tworzenie materiałów graficznych do druku (reklamy, ulotki, plakaty, banery)
  • przygotowywanie wizualizacji, projektowanie reklam
  • współpraca z Działem Marketingu
  • współpraca z Działem Produkcji
  • projektowanie stoisk targowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów: Corel, Photoshop oraz Illustrator, poparte doświadczeniem
  • doświadczenie w kreacji materiałów reklamowo-promocyjnych i przygotowaniu projektów do druku min. 1 rok
  • dokładność i zaangażowanie
  • umiejętność samoorganizacji pracy
  • dyspozycyjność, chęć do nauki
  • doświadczenie oraz znajomość zagadnień DTP
  • mile widziana znajomość grafiki 3D

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia przy dużych projektach
  • pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 26 maja 2021 r.