Firma Versa Group poszukuje osoby na stanowisko Social Media Specialist

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • przekładanie kreatywnych idei i strategii na komunikację w social media
  • tworzenie i wdrażanie skutecznych kalendarzy komunikacji w social media dla naszych marek
  • bieżące prowadzenie i aktualizacja kanałów social media na rynku polskim i za granicą
  • poszukiwanie i wdrażanie brakujących kanałów/narzędzi social media
  • realizacja projektów do kampanii w założonym czasie
  • współtworzenie idei kreatywnych do kampanii
  • współpraca z grafikami
  • moderacja kanałów social media

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w dziale social media lub content design agencji reklamowej lub dziale marketingu w obszarze social media lub content design
  • doskonała znajomość narzędzi i kanałów social media (FB, IG, YT, TikTok, Snapchat etc.)
  • znajomość trendów i aktualna wiedza na temat zmieniającej się rzeczywistości social media
  • umiejętność konsekwentnego tworzenia contentu w przyjętej stylistyce językowej (tożsamość językowa marki)
  • umiejętność tworzenia zróżnicowanych, interesujących materiałów social mediowych w oparciu o zasady storytellingu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność długoterminowego planowania i organizacji pracy własnej
  • doświadczenie we współpracy z działem kreacji
  • doświadczenie w moderacji kanałów społecznościowych (angażowanie, inicjowanie dialogu, wrażliwość w ocenie ryzyka konwersacji)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 w mowie i piśmie

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • gwarancję rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, dużą samodzielność w realizacji celów
  • udział w realizacji interesujących projektów
  • partnerską relację ze współpracownikami
  • pracę pełną wyzwań z ludźmi, którzy lubią to, co robią
  • realny wpływ na rozwój poszczególnych marek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 21 maja 2020 r.