Firma User.com sp. z o.o. poszukuje Graphic Designera UI/UX

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • projektowanie UX/UI aplikacji webowych i mobilnych
  • opracowanie spójnej koncepcji UX/UI w obszarze projektowanych funkcjonalności dla web i mobile
  • rozwój i optymalizacja istniejących rozwiązań
  • aktywne uczestniczenie w projektowaniu koncepcji UX/UI
  • ścisła współpraca z frontend developerami oraz reszta zespołu UX/UI

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • doświadczenie w projektowaniu serwisów e-commerce
  • pilnowanie spójności w detalach, w obrębie całego projektu
  • efektywna współpraca z pozostałymi członkami zespołu

  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło, umowę zlecenie lub kontrakt b2b
  • pracę zdalną
  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej i karty Fitprofit
  • pracę w silnie zmotywowanym zespole budującym jeden duży produkt

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 18 listopada 2021 r.