Firma TeamQuest poszukuje Junior/Mid UI/UX designera

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • projektowanie aplikacji na system Android
  • projektowanie aplikacji przeglądarkowych
  • projektowanie zgodnie z UCD
  • projektowanie interakcji z użytkownikiem
  • prototypowanie aplikacji
  • tworzenie ikonografii

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania: Adobe XD, Photoshop, Illustrator
  • umiejętność argumentowania podjętych decyzji projektowych
  • kreatywne rozwiązywanie problemów i analityczne myślenie
  • znajomość trendów UI/UX
  • doświadczenie przy projektowaniu aplikacji (poparte portfolio)

  • pracę w biurze w centrum Krakowa z parkingiem dla rowerów, chill room z barem
  • budżet na szkolenia
  • kartę Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie
  • comiesięczne integracje, wyjazdy firmowe
  • taras, BBQ, dużo kawy i owoców

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 2 czerwca 2020 r.