Firma TACTICA Pharmaceuticals poszukuje Asystentki Działu Marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • bieżące wsparcie Działu Marketingu i Sprzedaży (współpraca z kierownikami produktów, kierownikami regionalnymi oraz przedstawicielami)
  • pomoc w tworzeniu projektów i produkcji materiałów marketingowych (kontakt z kontrahentami, drukarniami i agencjami graficznymi)
  • wsparcie przy opracowaniu i przeprowadzeniu akcji promocyjno-sprzedażowych
  • rozliczanie działań promocyjnych i operacyjnych
  • koordynowanie obiegu dokumentów
  • prowadzenie ewidencji kosztów działu
  • kompleksowa organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, spotkania regionalne, konferencje)
  • organizowanie i realizowanie wysyłek materiałów do przedstawicieli
  • prowadzenie magazynu i rejestru wszystkich materiałów marketingowych
  • wdrażanie narzędzi komunikacji marketingowej (katalogi, strona internetowa, mailingi, itp.)
  • współpraca z Działem Księgowości
  • nadzór na projektami komunikacji internetowej, prowadzenie działań w social mediach

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie tematyką zdrowia lub rynkiem farmaceutycznym
  • znajomość copywritingu, umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści dla różnych narzędzi komunikacji marketingowej (w tym mediów społecznościowych)
  • umiejętność pracy z ludźmi, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz kompetencje interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • umiejętności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz poszukiwania nowych rozwiązań
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i PowerPoint)
  • znajomość języka angielskiego

Firma proponuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturze działu marketingu
  • sparcie ze strony doświadczonych pracowników
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie farmaceutycznej

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 15 czerwca 2020 r.