Summa Linguae Technologies dostawca technologicznych usług językowych poszukuje Marketing Project Managera

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • kompleksowa realizacja projektów marketingowych agencji
  • zarządzanie i kontrola zadań podwykonawców, w tym pod kątem terminowości, jakości wykonania oraz budżetu
  • opracowywanie specyfikacji oraz ofert funkcjonalnych projektów

Wymagania:

  • wiedza marketingową oraz doświadczenie z zakresu zarządzania projektami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • kreatywność w określonych obszarach związanych z realizowanymi przedsięwzięciami
  • skrupulatność i dokładność w działaniu
  • predyspozycje do pracy w ramach wielu projektów równocześnie
  • odpowiedzialność, rzetelność, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Firma proponuje:

  • stałą współpracę w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • fantastyczną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów, tj. kurs język angielskiego oraz karta Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na paulina.hojnowska@summalinguae.com

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 24 lutego 2020 r.