Summa Linguae Technologies dostawca technologicznych usług językowych poszukuje Graphic Designera

Miejsce pracy: Kraków Opis stanowiska:
  • kompleksowe opracowanie projektów graficznych, projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej
  • dbanie o spójność wszystkich materiałów graficznych oraz przygotowanie projektów do druku
  • projektowanie layoutów i grafik na potrzeby strony internetowej
  • tworzenie kreacji do social media
  • przygotowywanie prezentacji
  • ścisła współpraca z menagerami projektów
Wymagania:
  • doświadczenie w kreacji projektów graficznych
  • wysoko rozwinięte poczucie estetyki oraz aranżacji graficznej
  • umiejętność samodzielnej i kreatywnej pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
Firma proponuje:
  • stałą współpracę w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • fantastyczną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów, tj. kurs język angielskiego oraz karta Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na paulina.hojnowska@summalinguae.com Uwaga: Oferta opublikowana dnia 24 lutego 2020 r.