Firma STALCO Sp. z o.o. poszukuje Młodszego specjalisty ds. marketingu

Miejsce pracy: Skawina

Opis stanowiska:

  • współtworzenie profili na kanałach SM (Facebook, YouTube, Instagram i LinkedIn)
  • wsparcie w planowaniu postów i tworzeniu harmonogramów
  • moderacja dyskusji w kanałach Social Media
  • współpraca w planowaniu i tworzeniu kampanii reklamowych
  • pisanie tekstów na www, bloga
  • monitoring konkurencji
  • wsparcie w organizacji targów, eventów
  • wsparcie w organizacji sesji zdjęciowych i nagrań video
  • współpraca w planowaniu i realizacji strategii komunikacji marketingowej
  • współtworzenie materiałów reklamowych (plakaty, ulotki, grafiki na Facebooka)

Wymagania:

  • praktyczna wiedza z zakresu marketingu internetowego
  • znajomość Google AdWords
  • doświadczenie w zarządzaniu profilami social media
  • znajomość popularnych narzędzi marketingowych i analitycznych
  • pracowitość, zaangażowanie, kreatywność
  • wyczucie estetyki
  • umiejętność pracy w zespole
  • mila widziana znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Canva)

Firma proponuje:

  • ciekawą prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie na każdym etapie pracy
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole młodych ambitnych osób

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez www.

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 28 maja 2020 r.