Firma Smart Solutions Recruitment poszukuje dla jednego ze swoich klientów pracownika na stanowisko Social Media Specialist

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie projektów w social media (przygotowywanie harmonogramów, tworzenie treści, moderacja, raportowanie wyników)
  • współtworzenie strategii komunikacji marek w mediach społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram) i innych kanałach digital
  • angażowanie społeczności oraz budowanie relacji z użytkownikami platform społecznościowych
  • analiza statystyk i raportowanie efektów prowadzonych działań

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku ( Agencja digitalowa/marketingowa)
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu profilu produktu spożywczego lub marki spożywczej w mediach społecznościowych
  • znajomość trendów panujących w social media
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności analityczne, kreatywność, samodzielność i terminowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku zadań jednocześnie

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na etat w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki pozapłacowe
  • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną międzynarodową markę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia, realizowania swoich pomysłów oraz implementowania własnych rozwiązań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 11 maja 2020 r.