Firma Scommerce.one Sp. z o.o poszukuje
Specjalisty ds. opisów produktów

Miejsce pracy: praca zdalna lub stacjonarna w jednym z biur: Wrocław, Zielona Góra, Warszawa

Opis stanowiska:

  • opisywanie produktów, które dostępne będą w naszym sklepie internetowym (sprzęt i akcesoria sportowe)
  • wprowadzanie danych do CMS’a
  • tagowanie i kategoryzowanie produktów
  • kontrola poprawności danych produktowych

Wymagania:

  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • biegła obsługa komputera
  • lekkie pióro, zwracanie uwagi na szczegóły
  • znajomość języka angielskiego (na poziomie czytania i rozumienia materiałów, dokumentów)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • pasja do sportu

Firma proponuje:

  • komfortowe warunki i elastyczne godziny pracy
  • możliwość współpracy w ramach umowy o pracę lub B2B
  • pakiet benefitów
  • 26 dni urlopu bez względu na staż pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 24 stycznia 2022 r.