Polskie Wydawnictwo Muzyczne poszukuje specjalisty ds. poligrafii

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • druk cyfrowy
  • procesy introligatorskie
  • monitorowanie procesów druku
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • terminowy przebieg procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • kwalifikacje lub doświadczenie w zakresie druku cyfrowego i obróbki introligatorskiej
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu poligrafii
  • wykształcenie minimum średnie
  • biegła obsługa komputera
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • dokładność i skrupulatność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze

Mile widziane:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość urządzeń firmy Konica Minolta

Firma proponuje:

  • pracę w renomowanej instytucji kultury
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia
  • ciekawą i samodzielną pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV + list motywacyjny) na maila rekrutacja@pwm.com.pl.
W temacie maila Specjalista ds. poligrafii + swoje imię i nazwisko

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 19 lipca 2022 r.