PhotoAiD poszukuje copywritera/redaktora ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Praca zdalna lub biuro w Warszawie

Opis stanowiska:

  • współtworzenie strategii firmy w zakresie Content Marketingu
  • planowanie i tworzenie treści dla artykułów blogowych, stron ofertowych, notek PR-owych
  • dbałość o spójność i wysoką jakość contentu we wszystkich publikowanych treściach

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Copywriter, Redaktor lub podobnym
  • sprawne i lekkie pióro, umożliwiające tworzenie łatwych w czytaniu i angażujących treści
  • świetna znajomość języka angielskiego potwierdzona portfolio
  • umiejętność szybkiego wyszukiwania i weryfikowania informacji
  • łatwa adaptacja do nowych zadań
  • otwarta głowa i chęci do nauki

Mile widziane:

  • ukończone studia o specjalnościach: filologia polska, dziennikarstwo, PR
  • podstawowa znajomość zasad SEO
  • wiedza z zakresu działania marketingu internetowego
  • podstawy HTML, pozwalające swobodnie korzystać z edytora treści
  • umiejętność tworzenia angażujących materiałów

Firma proponuje:

  • pracę zdalną lub w biurze w Warszawie
  • wybraną formę współpracy (umowa o pracę/zlecenie/B2B)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, firma docenia zaangażowanie i umiejętności (od 2500 zł netto do 5000 zł netto)
  • wymiar pracy do uzgodnienia (pełny etat lub jego część, odpowiednio do możliwości pracownika)
  • elastyczne godziny pracy

Jak wygląda rekrutacja:

  • rekrutacja odbywa się w całości zdalnie
  • wymagane jest portfolio tekstów stworzonych przez kandydata
  • firma przygotuje zadanie testowe, aby sprawdzić jak kandydat czuje się w tematyce dotyczącej serwisu

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez stronę oferty

Firma prosi o dopisanie w CV następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez PhotoAiD Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych [zgodnie z art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)]”

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 14 grudnia 2020 r.