Firma Pepco poszukuje
Grafika

Miejsce pracy: Poznań, Jeżyce

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie designów/printów dla produktów z działu home w oparciu o aktualne trendy
  • projektowanie nadruków na podstawie materiałów licencyjnych
  • poszukiwanie inspiracji oraz współudział w tworzeniu nowych kolekcji
  • projektowanie grafik w różnej technice m.in. photoprint, grafika wektorowa, grafiki rysunkowe/odręczne
  • sprawdzanie pod względem jakościowym i wizualnym zaprojektowanych grafik
  • udział w przeglądach kolekcji
  • analiza konkurencji pod względem trendów

Wymagania:

  • gotowość do pracy stacjonarnej w Poznaniu
  • wykształcenie artystyczne – kierunkowe
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • portfolio z własnymi projektami, rysunkami, ilustracjami
  • bardzo dobra znajomość programu Adobe Illustrator oraz Photoshop
  • umiejętność obsługi tabletu graficznego
  • zmysł artystyczny oraz zdolności rysunkowe i malarskie
  • chęć śledzenia najnowszych trendów, wyczucie estetyki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie
  • dobra organizacja pracy i dotrzymywanie terminów

Firma proponuje:

  • stabilność zatrudnienia i korzystne warunki wynagradzania
  • dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości awansów wewnętrznych
  • EAP, czyli program wsparcia pracowników w obszarach psychologii, finansów i prawa
  • dodatkowe benefity takie jak rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Pepco, platforma benefitowa (do wyboru Multisport, opieka medyczna, bilety do kina itp.)

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez stronę

Uwaga: Oferta opublikowana dnia 21 lutego 2024 r.