Firma OTCF S.A, właściciel marek 4F, 4F Junior, Outhorn poszukuje Specjalisty ds. contentu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • zarządzanie prezentacją portfolio produktów w sklepach internetowych marki (wprowadzanie produktów do oferty, tworzenie opisów sprzedażowych)
  • dokonywanie tłumaczeń językowych na potrzeby sklepu internetowego
  • dbanie o atrakcyjny i spójny wygląd oferty na stronie internetowej
  • współpraca z zespołem składającym się z grafików, projektantów, fotografów, copywriterów
  • udział w tworzeniu i redagowaniu tekstów na potrzeby kampanii prowadzonych w Internecie
  • optymalizacja i redagowanie tekstów pod wyszukiwarki internetowe

Firma oczekuje:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w tworzeniu i redagowaniu treści
  • znajomości zagadnień związanych z SEO
  • wykształcenia wyższego
  • umiejętności korzystania z systemów zarządzania treścią CMS
  • bardzo dobrej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office

Firma proponuje:

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę
  • dodatkowe benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, pakiet Multisport Plus, karty zniżkowe na produkty formy,  joga, siłownia w biurze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę www

Uwaga:
Oferta opublikowana dnia 8 maja 2020 r.